Diploma in Aerospace Electronics
Graduand awarded Gold Medal
Huang Qifan
Graduands awarded Diploma with Merit
Loo Lian Wei William Tan Wai Kiat
Chua Wai Tuck Darren Er Han Guang
Chan Ko Zun Quek Jian Liang Eugene
Ouyang Weihong Seet Yong Yang Benny
Muhammad Faiz Bin Mohd Suhaimi Muhammed Tawfeek S/O Mohamed Rafi
Huang Qifan Jasriandi Bin Jasni
Loh Nyean Chek Khine Mon Kyi Oo @ Carmen Tan
Ho Yee Chung  

 

Diploma in Bioelectronics
Graduand awarded Gold Medal
Ang Boon Qian
Graduands awarded Diploma with Merit
Chung Li Hua Ong Ian
Ong Mei Ting Alicia Ang Xueyin
Aw Yu Liang Clair Ang Boon Qian
   
Diploma in Computer & Network Technology
Graduand awarded Gold Medal
Heng Gee Seng Richard
Graduands awarded Diploma with Merit
Lee Beng Choon Thiang Chong Siong
Toh Yio Kiang Tan Kok Loong Benjamin
Chew Zhe Ming Benjamin Peh Shao Hong
Ong Baoyun Chan Horng Chyi
Sim Guo Hwee Hue Zi Xian
Foong Huei Rong Kong Hui Ling
Lim Hong Chee Heng Gee Seng Richard
Fong Chuin Dub Han Jia

 

Diploma in Electrical & Electronic Engineering
Graduand awarded Gold Medal
Kenry
Graduands awarded Diploma with Merit
Ma Lydia Lim Rong Xuan
Tham Siew Khuan Tham Liting
Tan Teck Leong Tan Jian Rong Edwin
Er Jie Kai S Preiyaa Tharrshini
Syn Zheng Yi Tan Guan Jie Kelvin
Seah Wei Tern Alvin Ng Wei Lun Waylon
Neo Yuan Sheng Yeow Hong Han
Yong Haur Ming Mohamed Ayub Bin Mohamed Arish
Huang Jieyan Muhammad Dzahir B Mohd Zain Affandi
Law Wen Yong Kenry
Lee Chee Hoe Pallanikumaran S/O Selvan

 

Diploma in Electronics, Computer & Communication Engineering
Graduand awarded Gold Medal
Ow Kok Kiat
Graduands awarded Diploma with Merit
Zheng Jing Tong Jun Zhang
Tan Jian An Chen Qunhan
Chew Kit Ee Crystal Banani Patra
Ang Mei Yun Soon Swee Siang
Ng Jua Him Muhammad Azri Bin Razali
Kamatchi Sundaram Vivek Liu Jiamei
Khairul Azhar Bin Rosawi Foo Xiang Jie Joel
Muhammad Nasrul Akmal Bin Jamal Tan Yong Guan
Teo Chin Tat Lau Yan Chi
Lim Eng Soon Cheng Wanjie Kristian
Soe May Thu Lwin @ Su Mon Ei Ong Si Hong
Ow Kok Kiat Anthony Rusli
Khairul Anwar Bin Rosawi Goh Wee Kiong Jason
Lee Siu Siu Zhao Chuyang
Ong Yi Long Thong Zhixiong
Siah Boon Teck Liang Xiaohe
Eu Min Lun Andre Chia Suw Peng
Lee Say Wah  

 

Diploma in Electrical & Computer Control Engineering
Graduands awarded Diploma with Merit
Lek Khim Chwee Lim Hock Beng
Chen Baolin Lee Kar Seng
Aw Hon Voon Lim Ah Meng
Ng Chong Jit Ong Kah Seng
Heng Cheng Seng Tan Chee Siang

 

Diploma in Information Communications Technology
Graduand awarded Gold Medal
Thong Qian Mu Timothy
Graduands awarded Diploma with Merit
Thong Qian Mu Timothy Tan Theng Yee Wilson
Ng Yong Bin Chew Mei Jun
Quek Changchun Thinn Lei Soe @ Thinn Thinn Khaing
Toh Hong Lie Teo Ee Siang Lionel
Chua Jie Sheng Yeo Jie Shun
Andy Tamara Dai Yu
Chua Boo Yeow Anthony  

> Back