DIPLOMA IN AEROSPACE ELECTRONICS

Graduand awarded Gold Medal

CHENG V-JIN

Graduand awarded Silver Medal

ALVIN SOH YOUNG BOON

Graduands awarded Diploma with Merit

CHUA KOK HONG
CLEMENT FOO DUN JIE
FOO INN MAY
GOH SHUE YING
JIAO XU
LEE GUO HAO SHAUN
NG RUI JIE
NG ZU DA
WANG HSUN I @ MIKI WANG
WONG KAI XIAN
WONG YEW KEONG
YEO ZI ZHEN
ZENG QINGTAO

DIPLOMA IN BIOELECTRONICS

Graduand awarded Gold Medal

WONG YEN LYNN

Graduand awarded Silver Medal

FRANSISCUS XAVERIUS GIOVANDI RIVAI

Graduands awarded Diploma with Merit

LIM TECK YI

DIPLOMA IN CLEAN ENERGY

Graduand awarded Gold Medal

NICHOLAS NG CHUN KEONG

Graduand awarded Silver Medal

TAN YI JI

Graduands awarded Diploma with Merit

AARON SIM HAO RU
JAMAICA TAN PEI YING
LOI YONG HWEE
NG KHEE CHEUNG
ONG BAO XIONG
ONG CHUN XIONG JARRATT
POON ZHAOWEI
WONG CHENG AN
ZHANG ZHE

DIPLOMA IN COMPUTER ENGINEERING

Graduand awarded Gold Medal

LIU JIALE

Graduand awarded Silver Medal

PREM RAJESHKUMAR BAGDAWALA

Graduands awarded Diploma with Merit

ADINDA AYU SAVITRI
BRAM PRAWIRA GANI
CAI XINLEI
CHNG HUI MIN EMMIE
GERALD THAM WAI KIT
JIN XIAOJIE
LEE MING XUAN
LI JING
LINN WAI
MEDIANA
MYAT MIN NAUNG
MYO THU ZAR KHIN
TAN SIOK HWEE
TAY WEI KIAN
WONG HONGYI

DIPLOMA IN ELECTRICAL & ELECTRONIC ENGINEERING

Graduand awarded Gold Medal

PWINT KAY KHINE

Graduand awarded Silver Medal

LYE WENG KIT
NURZAHIDAH BINTE MOHAMED YUSOFF

Graduands awarded Diploma with Merit

YEO JUN XIONG ALAN
AYE PWINT PHYU
CHAN MUN LEONG NICHOLAS
CHEW TIAN HONG
CHIANG KAI LONG
HOONG SENG KENG
JASON LIM JIT JIA
JIANG SHIYUAN
LEE CHUNWEI
LEE YONG MING JORDAN
LEH LEH THAN
LEOW WEN JING
LIM CHEE WEI
LIM JUN DA
LIM JUN QIANG
LIM KAI HERNG
LOH GUAN TING
LOO RUI YUAN
LOW CHEE YONG
MANSRED KOH MING JIE
MAO TAO
MAUNG THWAY
MOE SAT PHYO HAN
NG ZHI WEI CHEVY
NGEOW CHEE YAN
NWE NI SWE
PAN ZHE
SHENG MENGDIE
SHI BOHAN
SU SANDI MYINT
TAI BOON SIANG
TAN KWAN FU
TAN SAY YEE DERRICK
TANG WEI LIANG
TAW SONG YONG
THAM KIAT MENG TOBIE
TOH YAN XIONG
WAI MIN
WONG BOON TSO
WOONG JIAN FENG
WU CHIA SHENG
WU JING
YANG ZIWEI JOSEPH
YAP FOOK LIM
YUEN CHUEN YEW KENNY
ZHAN TONG

DIPLOMA IN ENGINEERING WITH BUSINESS

Graduand awarded Gold Medal

ONG YONG LIN

Graduand awarded Silver Medal

THOMAS THAM TING HOI

Graduands awarded Diploma with Merit

AU ZHE WEI JONATHAN
BENJAMIN LEE MUN SIONG
HOW HONG LIM
LEE WEI YANG DEXTER
SABRINA TEO HUI LE

DIPLOMA IN INFORMATION COMMUNICATION TECHNOLOGY

Graduand awarded Gold Medal

WANG JUE

Graduand awarded Silver Medal

YEO XIN YI

Graduands awarded Diploma with Merit

AUDI SUGIANTO
CHENG BOON YEW JOSEPH
CHONG MING LIANG
LEONARD CHOO
LIN YAN
TIANG ZHANG YONG ALEX
WANG RUI
WONG ZHENYI